Nicelabel

Home | Programy NiceLabel | Tiskové ovladače NiceLabel | Download demoverzí | Kontakty

NiceLabel - Designer Pro

Profesionální verze programu NiceLabel, umožňující jednoduchý a rychlý návrh etikety se všemi základními používanými objekty (text, čárový kód, obrázek, rámečky, čára a elipsa), možnost napojení na m,noho druhů databází, podpora objektů RTF (Rich Text Format) s možností v jednom textovém objektu měnit v textu font jednotlivých slov. U objektů lze definovat relativní polohu vůči jinému objektu, tedy lze definovat rozložení objektů na stránce jako plovoucí. Nejprodávanější verze programu s podporou pro tzv. "alergenové etikety" dle platného nařízení EU.

NiceLabel náhled sw

Základní licence je vždy elektronická (aktivace přes internet), za příplatek lze k licencím "Desing & print" přiobjednat hw klíč na USB port. Dodávky elektronických licencí jsou většinou realizovány do 48 hodin, licence s hw klíčem obvykle v řádu několika dnů. Pro tisk lze využívat ovladače dodané výrobcem tiskáren nebo pro termotiskárny doporučujeme použít přímo spolehlivé a odladěné tiskové ovladače NiceLabel.

Licence sw NiceLabel si můžete objednat přímo v našem internetovém obchodě, který najdete na adrese http://eshop.profiprint.cz